دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

چگونه فشار پمپ آب خانگی را افزایش دهیم؟

سوالات متداول ما این است: “چگونه فشار پمپ آب خانگی را افزایش دهیم؟” یا “آیا می توانم از یک پمپ آب استفاده کنم تا دوش بیشتری بگیرم؟”

پس چرا می خواهم فشار پمپ آب خود را افزایش دهم؟

در سراسر انگلستان فشار پمپ آب خانگی برای مقابله با نشت کاهش یافته است ، یا ساختمانهای جدید در حال افزایش هستند و همان لوله اصلی را تقسیم می کنند که نمی تواند با افزایش تقاضا مقابله کند.

این به طور کلی فقط یک مشکل در زمان اوج مصرف است اما به طور فزاینده ای برای بسیاری از صاحبان خانه در سراسر کشور به یک ناامیدی تبدیل می شود. با وعده های “دوش برقی” با مجموعه های حمام جدید ، ناامیدی ناشی از فشار پمپ آب خانگی که قادر به ادامه آن نیست ، روز به روز رایج تر می شود. پس چرا نمی خواهید فشار پمپ آب خود را بالا ببرید؟ سوال بعدی در نوک زبان شما این است که “چگونه فشار پمپ آب خود را افزایش دهم؟”

اول از همه – چه سیستم گرمایشی دارید؟

اگر سیستم دیگ آبگرم ترکیبی / مگا گل دارید ، تنها انتخاب واقعی شما این است که کل خانه خود را تقویت کنید ، حتی اگر این فقط یک شیر آشپزخانه باشد که نیاز به تقویت دارد. اگر سیستم تغذیه نیروی جاذبه دارید ، می توانید فقط یک دوش یا شیر را تقویت کنید اما اگر بیش از یک دهانه خروجی برای تقویت داشته باشید ، کارآیی بیشتری در تقویت کل خانه دارد. ما همیشه برای محافظت در برابر مشکلات آینده پیشنهاد می کنیم کل خانه خود را تقویت کنید. یکبار انجامش دهید و درست انجام دهید!

آیا می توانم پمپ آب را مستقیماً به شبکه ورودی خود متصل کنم؟

بله ، با این حال پمپ آب خانگی به طور خاص شما را از نصب هر پمپی که بیش از 12 لیتر در دقیقه به منبع اصلی ورودی شما تأمین کند معاف می کند. نصب پمپ 12 لیتر در دقیقه راه حل تضمینی نیست و همچنان به توانایی برق شما در تأمین این ولتاژ متکی است. برای قرار دادن این موضوع ، یک حمام معمولاً بین 15-15 لیتر در دقیقه نیاز دارد.

مهمتر از همه ، پمپ ها برای “مکش” آب فقط برای فشار دادن آن طراحی نشده اند و بنابراین اگر منبع موجود ناکافی باشد ، پمپ از آب تهی خواهد شد و سود کمی خواهد داشت. پمپ نیز به طور موثر کار نخواهد کرد و احتمال خرابی زودرس آن وجود دارد.

چگونه می توان فشار پمپ آب خانگی خود را بهبود بخشید؟

در مرحله اول (در سیستم های تحت فشار Unvented) شما باید یک مخزن شکست نصب کنید که به مخزن آب پمپ شما می رسد تا از آن استفاده کند. برای یک تخت توصیه می کنیم حدود یک مخزن 125 لیتری و یک خانه خانوادگی متوسط ​​یک مخزن 200 لیتری داشته باشید. مخزن لازم نیست که چیز خاصی باشد و هر چیزی که می توانید از یک تاجر لوله کش خریداری کنید ، تا زمانی که دارای یک درب مهر و موم شده باشد و شما می توانید یک شیر توپی را بر روی ورودی اصلی نصب کنید ، مناسب خواهد بود.

این مخزن در حالت ایده آل باید در پایین ترین سطح و تا آنجا که ممکن است به منبع آب ورودی شما نزدیک باشد زیرا هرچه وزن آب ورودی شما برای غلبه بر آن کاهش یابد ، مخزن شما سریعتر پر می شود. ممکن است بخواهید یک مخزن کمی بزرگتر نصب کنید تا خطر کمبود آب شما را کاهش دهد. لطفا توجه داشته باشید اما که ما توصیه نمی کنیم پمپ خود را در زیر شیروانی نصب کنید.

برای تقویت فشار پمپ آب خانگی پنتاکس با سیستم های جاذبه تهویه ، پمپ های گریز از مرکز از جنس استنلس استیل را پیشنهاد می دهیم زیرا برای این کار ساخته شده اند. در بیشتر موارد ما پمپ 3 بار سنتینل را توصیه می کنیم و معمولاً تنها در صورتی که خانه بیش از 2 طبقه داشته باشد یا تعداد زیادی حمام که ممکن است به طور هم زمان استفاده شود ، به پمپ بزرگتر احتیاج داریم. در این موارد پمپ 4 بار سنتینل را توصیه می کنیم.

چگونه پمپ آب من کنترل می شود؟

اگر تمام دهانه های خروجی شما حداقل یک متر زیر مخزن ذخیره شما باشد ، می توان از یك سوییچ جریان ساده استفاده كرد ، اما این شایع تر است كه بعضی از خروجی های شما حداقل یك متر زیر مخزن ذخیره شما نیستند ، یك BRIO یا PRESFLO فشار سنج باید از کنترل کننده سرعت ثابت استفاده شود. با این کار پمپ هنگامی که افت فشار در کار لوله شما را تشخیص می دهد روشن می شود و با توقف جریان متوقف می شود.

هر دوی این کنترل کننده ها از پمپ آب پمپیران شما در برابر خشک شدن نیز محافظت می کنند. اگر به خصوص مقدار زیادی حمام دارید که ممکن است به طور همزمان مورد استفاده قرار گیرد یا نباشد ، ممکن است بخواهید از کنترل کننده سرعت متغیر همراه با پمپ 4 بار استفاده کنید.

این به شما امکان می دهد تا فشاری را تنظیم کنید که می خواهید در تمام املاک حفظ شود و با باز شدن کم و بیش دهانه های خروجی پمپ ، سرعت و سرعت پمپ آب خانگی را کاهش می دهد و باعث می شود فشار ثابت در تمام محل های خروجی شما حفظ شود.

مشاهده لیست قیمت انواع پمپ آب خانگی در لینک روبرو : پمپ آب خانگی